تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین, سیاسی
شماره : 66247
تاریخ : ۲۱ مهر, ۱۳۹۷ :: ۱۴:۵۶
افشا شدن اطلاعات شخصی کارمندان پنتاگون وزارت دفاع آمریکا از افشا شدن اطلاعات شخصی کارمندان این وزارت خانه خبر داد. پنتاگون در حال بررسی شرایط هک شدن اطلاعات شخصی این مرکز است.

به گزارش ایران اسلامی،  وزارت دفاع آمریکا از افشا شدن اطلاعات شخصی کارمندان این وزارت خانه خبر داد. به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ دوم جوزف بوچینو، سخنگوی پنتاگون روز جمعه خبر داد که، پنتاگون در حال بررسی شرایط هک شدن اطلاعات شخصی این نهاد نظامی است. او گفت، علت و میزان آسیب ناشی از این حادثه ارزیابی خواهد شد. 

 

بوچینو خاطر نشان ساخت که "در تاریخ 4 اکتبر، وزارت دفاع امریکا از نشت اطلاعات شخصی کارمندان خود خبر داد." او افزود که طبق مقررات، کنگره از این حادثه مطلع شده است. 

 

او همچنین یادآور شد که افشای این اطلاعات از طریق یک شرکت قراردادی که خدمات مسافرتی را به کارمندان پنتاگون ارائه می داد، رخ داده است.

 

وی افزود: "وزارت دفاع همچنان اندازه این نشت اطلاعات را ارزیابی می کند". به گفته بوچین، پنتاگون در حال حاضر روند اطلاع رسانی به افرادی را آغاز نموده که اطلاعات شخصی شان هک شده است. 

 

وزارت دفاع ایالات متحده به گفته سرهنگ دوم بوچینو، اکنون مشغول جمع آوری اطلاعات بیشتر در خصوص این حادثه است.منبع : جام نیوز

© 2019 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.