تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین, ورزشی
شماره : 48939
تاریخ : ۲۲ تیر, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۴۷
چشمی و تایید مذاکره با قطری‌ها و احتمال جدایی؛ اولویتم استقلال است مگر اینکه... مدافع تیم استقلال تهران دریافت مذاکره از تیم های قطری را تایید کرد.

به گزارش ایران اسلامی، روزبه چشمی از جمله بازیکنانی است که ممکن است استقلال تهران را ترک کند و سر از تیم دیگری در آورد.

 

 در قرارداد اکثر بازیکنان استقلال بندی وجود دارد که به آنها اجازه فسخ قرارداد در صورت پرداخت مبلغی توافقی را می دهد و حالا چشمی هم به لیست نفراتی که احتمال جدایی شان از استقلال وجود دارد اضافه شده است.

 

مدافع ملی پوش آبی ها که در قطر رویت شده با انتشار متنی در باره اتفاقات رخ داده توضیحاتی را به شرح زیر ارائه کرد:

 

«سلام خدمت هواداران عزیز من خوب یادم است از روزهای اولی که به استقلال آمدم تا به همین امروز در روزهای خوب و بد از من حمایت کردین و من رو مورد لطف خودتون قرار دادین. من قولی دادم برای اینکه تا کسب ستاره سوم در استقلال بمانم چون این خواسته قلبی من است.

 

با توجه به اخباری که در صفحات مجازی در حال چرخش است لازم دیدم که از این طریق خدمت هواداران عزیز استقلال اطلاع رسانی کنم. طی این مدت پیشنهاداتی از چند تیم قطری به بنده ارائه شده که توسط مدیر برنامه های من در حال بررسی و‌ مذاکره میباشد.

 

رابطه من با شما هوادارای عزیز رابطه دلی و احساسی است و من به این موضوع کاملاً ایمان دارم و فکر میکنم در طی این ۳ سال این رابطه چه از طرف من و چه از طرف شما ثابت شده است از این رو حسِ شما هواداران عزیز و‌ نام استقلال بزرگ برای من از همه پیشنهادات مادیِ باشگاهای دیگر با ارزش تر و غیر قابل جایگزین بوده و اولویت اول من ماندن در استقلال است ولی در قبال این تصمیم مدیران باشگاه نیز وظایفی دارند مگر اینکه باشگاه نخواهد همکاری کند...»منبع : جام نیوز

© 2019 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.