دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی آغاز به کار کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی با حضور جمعی از مسئولین دبیرخانه از جمله حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فجری دبیر اجرایی جشنواره آغار به کار کرد.
دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی آغاز به کار کرد
 
به گزارش پایگاه خبری ایرانی اسلامی به نقل از تسنیم ، دبیرخانه جشنواره کتاب سال سبک زندگی با حضور جمعی از مسئولین دبیرخانه از جمله حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فجری دبیر اجرایی جشنواره آغار به کار کرد.

سبک زندگی به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل مورد اهتمام فعالان، نخبگان و مدیران فرهنگی کشور خصوصا مقام معظم رهبری است چراکه از عرصه‌های جدی جامعه‌سازی و تمدن‌سازی و از مهم‌ترین عوامل حفظ و ارتقای هویت یک ملت به شمار می‌رود. این دو جنبه باعث شده تا تهاجم فرهنگی دشمن بیشتر به این عرصه منعطف شود.

به همین جهت «جشنواره کتاب سال سبک زندگی» پس از تصویب در شورای راهبری قطب‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به عنوان یکی از مهمترین برنامه های ترویجی- پژوهشی میزکار تخصصی سبک زندگی اسلامی، با اهداف ذیل برگزار خواهد شد:
۱. جهت دهی پژوهش های حوزوی و دانشگاهی به سوی نیازهای پژوهشی در حوزه سبک زندگی
۲. اهتمام به نوآوری در تولیدات علمی در حوزه سبک زندگی
۳. تقویت فرهنگ رقابت علمی سالم در میان پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی

اختتامیه جشنواره کتاب سبک زندگی در روز ولادت حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود و در پایان مراسم به برگزیدگان علاوه بر سمبل سبک زندگی اسلامی، هدایای ارزنده ای تقدیم خواهد شد.
کد مطلب: 91430