استقبال همدان ازلوازم‌التحریر ایرانی اسلامی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
رئیس اتحادیه لوازم‌التحریر همدان گفت: خوشبختانه امسال اقبال شهروندان همدانی به خرید لوازم‌التحریر ایرانی- اسلامی افزایش یافته که این خود نمونه‌ای از تبلور اقتصاد مقاومتی در جامعه است.
استقبال همدان ازلوازم‌التحریر ایرانی اسلامی
 
به گزارش پایگاه خبری ایرانی اسلامی به نقل از ایسنا؛ عباس ستاره با بیان اینکه قدرت خرید مردم در بازار لوازم‌التحریر پایین است، افزود: مردم بیشتر در پی خرید جنس ارزان‌تر هستند و مرغوبیت را در اولویت دوم قرار می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه ۱۰۰ درصد دفاتر موجود در بازار ایرانی هستند، یادآور شد: این کالا تولید ایران بوده اما مواد اولیه آن از خارج تأمین می‌شود.

ستاره خاطرنشان کرد: کلیه لوازم‌التحریر تولید داخلی مرغوب بوده و مردم نیز بیشتر تمایل به خرید این نوع محصولات دارند.

وی با اشاره به اینکه بازار لوازم‌التحریر از ۱۵ شهریورماه داغ خواهد شد، تصریح کرد: ۲۵۰ عضو در این اتحادیه وجود دارد که ۱۵۰ مورد از این اعضا صرفا در رسته لوازم‌التحریر و کتاب‌فروشی فعالیت می‌کنند.

ستاره از عرضه لوازم‌التحریر به دست دستفروشان ابرازنارضایتی کرد و گفت: این افراد اجناس چینی و نامرغوب را در قیمت بسیار پایین عرضه می‌کنند که تأثیر نامطلوبی در صنف لوازم‌التحریرفروشی‌ها دارد.

وی در پایان درباره قاچاق کالا گفت: در سال‌های گذشته اجناس قاچاق در بازار دیده می‌شد اما در سالجاری با توجه به بازرسی‌های انجام شده قاچاق کالا به کمترین حد ممکن رسیده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
کد مطلب: 90096