ملت ایران در آستانه برگزاری بزرگترین استقبال تاریخ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱
با رسیدن خبر بازگشت شهید محسن حججی به کشور، مردم شهید پرور ایران اسلامی برای استقبال از این شهید بی سر ثانیه شماری میکنند.
ملت ایران در آستانه برگزاری بزرگترین استقبال تاریخ
 
به گزارش پایگاه خبری ایرانی اسلامی،
۲۱ روز از شهادت شهید سرافراز اسلام، شهید محسن حججی می‌گذرد؛ شهیدی که چشمان نافذ و شجاعت غبطه برانگیزش که با اخلاصی الهی آمیخته شده بود، مردم ایران را با هر گرایش و سلیقه‌ای تحت تاثیر قرار داد و ارزش والای مدافعان حرم را بار دیگر برای همگان به اثبات رساند.

حالا خبر بازگشت پیکر مطهر شهید محسن حججی رسیده است. شهیدی که همچون مولایش سرور و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) بی سر است و اکنون سرش در آسمان جایگاهی برای طواف دل‌های عشاق الحسین(ع) است.

سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان دیروز (دوشنبه) طی سخنانی که به تشریح پیروزی‌های اخیر مقاومت علیه داعش در مرز‌های لبنان و سوریه اختصاص داشت، خبر از توافق موسوم به «جرود» با داعش برای تبادل اسرا و پیکر شهدای مقاومت داد.

سید مقاومت در سخنان دیروز خود چنین گفت که «در گفت‎وگو با داعش شرط گذاشتیم که پیکر همه شهدای اتباع مختلف را به مقاومت تحویل دهند. مرحله اخیر توافق جرود بین حزب الله لبنان و داعش مربوط به تحویل پیکر شهدا و اسیر حزب الله است. تنها اسیر ما احمد المنیر معتوق است و هیچ اسیر سوری، ایرانی و عراقی نزد تروریست‎‌ها وجود ندارد و آن‌ها پیکر شهدا به جزء پیکر دو لبنانی و یک ایرانی را در صحرا ر‌ها کردند؛ بنابراین اعلام کردیم که سه پیکر وجود دارد که باید تحویل شود؛ دو شهید لبنانی و یک شهید ایرانی که سر او را از تن جدا کردند».پیش از سخنرانی سید حسن نصرالله شبکه المیادین گزارش داد که «بر اساس توافق جرود که میان حزب الله و گروه تروریستی داعش منعقد شد پیکر شهید محسن حججی به آغوش وطن باز می‌گردد».

پیکر شهید بی سر مدافع حرم شهید حججی به زودی تحویل نیرو‌های مقاومت می‌شود و به میهن اسلامی‌مان باز خواهد گشت. قطعا مردمی که در شهر‌های مختلف کشور برای استقبال از خانواده شهید حججی سنگ تمام گذاشتند برای پیکر مطهرش نیز حضوری پرشکوه و حماسی خواهند داشت.
کد مطلب: 89025