فرماندار ایذه:
ظهر امروز چند میلیون از بانک ملت به سرقت رفت؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
فرماندار شهرستان ایذه با اشاره به سرقت در یکی از شعب بانک ملت در این شهرستان اظهار کرد: ۲۰ میلیون تومان برآورد مبلغ سرقتی از این بانک بوده و سارق متواری توسط نیروی انتظامی تحت تعقیب است.
ظهر امروز چند میلیون از بانک ملت به سرقت رفت؟
 

به گزارش پایگاه خبری ایران اسلامی به نقل از فارس از ایذه، محسن بیرانوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سرقت مسلحانه ظهر امروز در یکی از شعب بانک ملی در شهرستان ایذه اظهار کرد: این سرقت در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه با ورود یک سارق مسلح به بانک صورت گرفت.

وی با بیان اینکه سارق پس از برداشتن مبلغی از بانک خارج شد افزود: وی پس از خروج از محل به سرعت متواری شد و از همان لحظه با حضور ماموران عملیات تجسس برای دستگیری سارق آغاز شد.

فرماندار ایذه با بیان اینکه برآورد مبلغ سرقتی ۲۰ میلیون تومان بوده است تصریح کرد: بررسی دوربین‌های بانک نشان می‌دهد که در طی این سرقت تنها یک نفر برای این کار ورود و خروج داشته است که وی با در دست داشتن اسلحه اقدام به این کار کرد.

بیرانوند بابیان اینکه تحقیقات لازم برای بررسی کردن تمام ابعاد حادثه توسط ماموران انتظامی آغاز شده است گفت: ماموران هم‌اکنون نیز در محل حضور دارند و کارمندان بانک به منظور بررسی اسناد بانک و انجام اقدامات کاری مربوط به این مورد در بانک هستند.
کد مطلب: 86797