فریبا: رابسون قبل از شروع لیگ به جمع ما اضافه شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۴
بهتاش فریبا مدیرفنی تیم فوتبال استقلال می گوید این تیم اردوی بسیار خوبی را در ارمنستان برگزار کرده و امیدوارم نتیجه این اردو را در بازی های لیگ برتر ببینیم.
فریبا: رابسون قبل از شروع لیگ به جمع ما اضافه شود
 

به گزارش ایران اسلامی، بهتاش فریبا مدیرفنی تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط فعلی استقلال و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ داد : 

شرایط فعلی استقلال چطور است؟
تیم ما وضعیت خوبی دارد و تمرینات طبق برنامه جلو می رود. استقلال در اردوی ارمنستان در دو نوبت و گاهی در یک نوبت تمرین کرد و بازیکنان هم شرایط خوبی دارند. فردا هم یک بازی دوستانه انجام می دهیم و فردا به ایران برمی گردیم.


چه زمانی به آلمان می روید؟
ما 29 تیرماه به آلمان خواهیم رفت.


در مورد بازی دوستانه پرسپولیس و استقلال نظرهای مختلفی وجود دارد. آیا شما موافق انجام این بازی هستید؟
من معتقدم که پرسپولیس و استقلال باید در طول سال با هم بیشتر بازی کنند و در واقع باید تعداد دربی ها بیشتر شود تا حساسیت این بازی کمتر شود. از طرفی بحث مالی این موضوع هم برای ما مهم است چون می توانیم از درآمد حاصل از این بازی برای رفع برخی از مسائل استفاده کنیم.


در مورد مجتبی جباری هم حرف و حدیث های زیادی مطرح است. آیا این بازیکن مصدوم است؟
من نمی دانم فیلم هایی که از طریق کانال باشگاه استقلال در صفحات مجازی پخش می شود مورد بازدید قرار می گیرد یا خیر. مجتبی در حال انجام تمرینات است و اتفاقا سرحال است. این طبیعی است که تمامی مربیان دنیا به بعضی از بازیکنان که از لحاظ سنی و شرایط جسمانی، وضعیت خاصی دارند از لحاظ فشار و نوع تمرینات مسائلی را در نظر می گیرند. با این حال باید بگویم که جباری مصدومیت حادی ندارد و بدون مشکل در کنار دیگر بازیکنان تمرین می کند. او قطعا می تواند به استقلال کمک کند.


قضیه بازگشت رابسون به کجا رسید؟
در این زمینه آقای توفیقی کارها را انجام می دهد و حالا باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت. ما فکر می کردیم که چند ماه دیگر رابسون را به عنوان بازیکن آزاد جذب کنیم اما حالا این امکان وجود دارد که قبل از شروع لیگ به جمع ما اضافه شود.


حتما می دانید که باید 3 بازیکن را کنار بگذارید؟
بله. 3 بازیکن را باید کنار بگذاریم و حالا باید ببینم چه تصمیمی خواهیم گرفت.


به تیم امسال امیدوار هستید؟
امسال تجربه تیم بالا رفته و تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار داریم که خیلی خوب تمرین می کنند. ما پارسال هم درگیر 3 جام بودیم و جزو تیم هایی بودیم که از 22 یا 23 بازیکن استفاده کردیم و نتیجه اش را دیدید.


آیا پادوانی و فرشید باقری به دربی می رسند؟
به احتمال فراوان این دو بازیکن به دربی می رسند. حالا باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.


حرف آخر ...
اردوی ارمنستان بسیار خوب بود و امیدوارم نتیجه این اردو را در لیگ برتر ببینیم البته این اردو تقریبا طولانی بود و بازیکنان بعد از بازگشت به ایران می توانند در کنار خانواده شان باشند و شرایط روحی خوبی داشته باشند. امیدوارم شرایط خوبی در لیگ امسال داشته باشیم.

کد مطلب: 86709
مرجع : ورزش سه