رئیس‌جمهور قطعا با جناح‌ها در مسیر چیدمان کابینه مشورت می‌کند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: احزاب و گروه‌ها در انتخاب کابینه دوازدهم انتظار سهم‌خواهی نداشته باشند.
رئیس‌جمهور قطعا با جناح‌ها در مسیر چیدمان کابینه مشورت می‌کند
 

به گزارش ایران اسلامی، رمضانعلی سبحانی‌فر سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه هیچ گروه، جریان یا فردی نباید در جریان انتخاب کابینه دوازدهم از رئیس‌جمهور انتظار سهم‌خواهی داشته باشد، گفت: آقای روحانی باید در انتخاب اعضای کابینه دولت آینده با ارزیابی‌هایی که انجام داده دست خود را باز ببیند.

وی تصریح کرد: جناح‌ها و گروه‌های سیاسی کشور باید بدون وارد کردن فشار به رئیس‌جمهور بگذارند که کابینه‌ای کارآمد و همسو با دولت تشکیل شود.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور قطعاً در راستای انتخاب کابینه  با اشخاص و جناح‌های مختلف مشورت می‌کند، اضافه کرد: آقای روحانی شاخص‌هایی تدوین کرده که براساس آن کابینه خود را انتخاب می‌کند.

سبحانی‌فر در پاسخ به سوالی درباره اینکه  تعدادی از اعضای حزب اعتدال و توسعه در کابینه دوازدهم حضور داشتند و اینکه آقای روحانی با این حزب تاکنون درباره چیدمان کابینه دوازدهم رایزنی داشته یا خیر؟ اظهار داشت: قطعاً رئیس‌جمهور با جناح‌ها و احزاب مختلف در مسیر چیدمان کابینه مشورت می‌کند.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تصریح کرد: امیدواریم با عدم سهم‌خواهی برخی از جریان‌ها و گروه‌های سیاسی کابینه‌ای کارآمد و همسو با دولت تشکیل شود.

کد مطلب: 86698
مرجع : تسنیم