۳
 
بنی‌فاطمه مداح مراسم سوگواری در دربی ۸۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹
مراسم نوحه‌سرایی و عزاداری پیش از بازی و در بین 2 نیمه دربی ۸۱ با حضور سید مجید بنی فاطمه، حاج حمید منتظر و عبد الله علی بیگی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار می‌شود.
بنی‌فاطمه مداح مراسم سوگواری در دربی ۸۱
 
به گزارش ایران اسلامی به نقل از سایت سازمان لیگ، بزرگترین عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) به مناسبت فرارسیدن هفتم این امام همام روز جمعه با حضور ۱۰۰ هزار نفری هواداران فوتبال و باشگاه های استقلال و پرسپولیس و خانواده بزرگ فوتبال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

با توجه به همزمانی دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتربا ایام محرم الحرام مراسم ویژه نوحه سرایی و عزاداری پیش از بازی و در بین ۲ نیمه این بازی با حضور سید مجید بنی فاطمه، حاج حمید منتظر و عبد الله علی بیگی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار می‌شود.

مراسم دمام زنی و نصب بنر با پیام‌های عاشورایی نقل قول رهبر معظم انقلاب در مورد محرم با عنوان عاشورا سرمشق دائمی امت اسلامی است ،یا حسین (ع) و یا ابوالفضل(ع) در ورودی ورزشگاه آزادی و داخل ورزشگاه آزادی و در رو بروی جایگاه ویژه از جمله سایر برنامه‌های فرهنگی روابط عمومی و امور فرهنگی از جمله سایر برنامه‌های تدارک دیده شده برای این دیدار است.

همچنین با هماهنگی شهرداری منطقه ۲۲ برای اسکان هواداران ۲ تیم که از شهرستان ها به پایتخت سفر می‌کنند اقامتگاه موقتی در شب قبل از این مسابقه آماده خواهد شد.
کد مطلب: 48121
مرجع : فارس
 


 
 
پرسپولیسی
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۶:۴۴:۳۴
محرم یعنی ماه پیروزی خون بر شمشیر
با تسلیت ایام محرم لازمه که به دوستان اسقلالی یاداوری کنم که خون قرمزه
قرمزم یعنی فقط پرسپولیس (1950)
 
ابراهیم
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۷:۲۵:۱۱
قرمزته
عشق است پرسپولیس (1966)
 
سهیل
۱۳۹۴-۰۸-۱۶ ۰۹:۴۶:۵۲
لینک دانلود مداحیش کو؟؟؟
لطفا بذارید (2060)