مسیر استقلال برای تکرار معجزه؛ کپی پارسال؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
شاید اگر تا چند هفته گذشته کسی از شانس آسیایی شدن و نایب‌قهرمانی استقلال حرف می‌زد بیشتر به یک شوخی شبیه بود اما حالا این شوخی، جدی شده است.
مسیر استقلال برای تکرار معجزه؛ کپی پارسال؟
 

به گزارش ایران اسلامی، استقلال نیم‌فصل را با اتفاقات خوبی به پایان برد. هم گل زد، هم برنده شد؛ هم رتبه‌اش تک‌رقمی شد و هم تعداد گل‌هایش دورقمی. با اتفاقات بازی سپاهان، شاگردان شفر با امید زیادی به تعطیلات نیم‌فصل خواهند رفت و رویاهای زیادی برای نیم‌فصل دوم خواهند داشت.

 

مثل فصل گذشته. استقلال در فصل گذشته هم بد شروع کرد و خوب تمام کرد. اگرچه نتایج استقلال این فصل قابل مقایسه با فصل گذشته نیست اما این تیم فقط دو امتیاز کمتر از استقلال پارسال دارد. استقلال فصل گذشته در حالی لیگ را به نیمه رساند که با تیم دوم جدول ۸ امتیاز فاصله داشت. شاگردان منصوریان توانستند این ۸ امتیاز را جبران کرده، نایب قهرمان شوند و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم بدست بیاورند.

 

استقلال این فصل هم با تیم دوم جدول یعنی پارس جنوبی ۹ امتیاز فاصله دارد یعنی فقط یک امتیاز بیشتر از فصل گذشته. استقلالی که پیش از این نشان داده یک بار توانسته این فاصله را جبران کند و نایب قهرمان شود حالا باز هم برای سهمیه آسیا و شاید حتی نایب قهرمانی نقشه خواهد کشید تا برای دومین سال متوالی معجزه‌اش را به نمایش بگذارد.

 

استقلال در روزهایی که با بحران عجیب گلزنی مواجه بود باقی ماندن رویاهایش با شروع نیم‌فصل دوم را بیش از همه مدیون عملکرد دفاعی‌اش است. گل نخوردن استقلال در ۵ بازی پایانی از سقوط این تیم به جایی که دیگر امیدی برای بازگشت نداشته باشد جلوگیری کرد.

کد مطلب: 105659
مرجع : برنامه نود