الهلال شعار سیاسی را ممنوع کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸
کانون هواداران باشگاه هم اعلام کرده اند که آماده‌اند تا اقدامات تحریک آمیز هواداران پرسپولیس را با حمایت و تشویق تیم‌شان به طریقی سالم و مودبانه پاسخ دهند. آن‌ها متعهد شده اند تا توهین نکنند و شعارهای سیاسی ندهند.
به گزارش ایران اسلامی، مسئولان باشگاه الهلال در تلاش هستند تا دو ستاره تیم خود را برای رویارویی با پرسپولیس در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسانند.

کادر پزشکی باشگاه الهلال تیاگو نیوز برزیلی و ساماراس یونانی را برای دیدار سه شنبه پنج خرداد ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه بین‌المللی و ۷۰ هزار نفری ملک فهد که در چارچوب دور برگشت از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس برگزار می‌شود را آماده می‌کند.

جورجیوس دونیس، سرمربی این‌ تیم البته دیروز همه بازیکنان را برای معاینه پزشکی به درمانگاه باشگاه اعزام کرد. او در این ارتباط گفت: در حساس‌ترین دوران فصل هستیم؛ باید تمام نکات احتیاطی را رعایت کنیم تا مبادا فرصتی را از دست دهیم. معاینه پزشکی یکی از مراحل آماده‌سازی است؛ دیگر مراحل می‌تواند شامل تمرین مستمر و تمرین و تمرین باشد.
مدیریت باشگاه کوشیده است تا به لحاظ حقوق مادی، کاستی‌های گذشته را کامل کند تا بدین ترتیب بازیکنان احساس نارضایتی نداشته باشند.

از سوی دیگر، کانون هواداران باشگاه هم اعلام کرده اند که آماده‌اند تا اقدامات تحریک آمیز هواداران پرسپولیس را با حمایت و تشویق تیم‌شان به طریقی سالم و مودبانه پاسخ دهند. آن‌ها متعهد شده اند تا توهین نکنند و شعارهای سیاسی ندهند.
کد مطلب: 33838
مرجع : فارس